5 septembris
2013
Jauna iekārta kabeļa ielikšanai Vermeer XTS 1250
KATISS ir iegādājusies iekārtu kabeļa ielikšanai Vermeer XTS 1250. Jaunā tehnika ļaus paveikt lielāku darbu apjomu un paaugstinās kopējo darba ražīgumu būvniecības projektos.

Jaunajam kabeļlicējam Vermeer XTS 1250 ir virkne konstruktīvu inovāciju, kas vērstas uz šīs mašīnas tehnisko iespēju paplašināšanu, kvalitātes līmeņa un vadības komforta paaugstināšanu darba procesā.

Pateicoties četrām inovatīvām tērauda kāpurķēdēm, var turpināt darbu pat tad, kad kopējo darba ražīgumu apdraud nelabvēlīgi laika apstākļi un grūti pārejams apvidus. Garantēta ir ne tikai noturība un caurejamība - XTS1250 enerģiskā vilce ļaus pārvarēt lielāko daļu smago grunšu pretestību.

Jaunā tehnika paaugstinās kabeļu ielikšanas būvdarbu ražīgumu.

Īpatnības un priekšrocības:

  • Tiek galā ar praktiski jebkuriem grunts tipiem, pateicoties četru tērauda kāpurķēžu sistēmai un satelītasīm ar diferenciāļu bloķēšanas mehānismu, kas vienmērīgi sadala svaru.
  • Ir uzlabota vadība, pateicoties attālinātās vadības elementiem ar uzkares palīgierīci, kas grozās kopā ar mašīnista grozāmkrēslu (pārraudzības uzlabošanai).
  • Sasniedz vilces jaudas maksimālo (līdz 27000 mārciņām/12247 kg) lielumu, pateicoties papildu svaram un saķeres spēkam.

FOTO